16.11.2021
שני בתי ספר בדעת, נוה עמיאל ונריה בנות שדות נגב מועמדים לפרס החינוך הדתי. היום 15/11/21 ביקרה ועדת פרס החינוך של החמד בכפר הנוער נוה עמיאל. הכפר נבחר כבית החינוך המצטיין במחוז ההתיישבותי בחמד, ומועמד כמובן לפרס הארצי. הביקור נפתח בסקירה קצרה של עדיאל מנהל הכפר על המאפיינים המרכזיים והתפיסה החינוכית- טיפולית ולאחר מכן התקיים […]

שני בתי ספר בדעת, נוה עמיאל ונריה בנות שדות נגב מועמדים לפרס החינוך הדתי.

היום 15/11/21 ביקרה ועדת פרס החינוך של החמד בכפר הנוער נוה עמיאל.
הכפר נבחר כבית החינוך המצטיין במחוז ההתיישבותי בחמד, ומועמד כמובן לפרס הארצי.
הביקור נפתח בסקירה קצרה של עדיאל מנהל הכפר על המאפיינים המרכזיים והתפיסה החינוכית- טיפולית ולאחר מכן התקיים "טיש" מקוצר עם חניכים שדימה את המפגש העוצמתי הזה שמתקיים בכפר בכל ערב שבת.
לאחר מכן יצאנו לסיור, צפינו בחניכים רוכבים על סוסים ושמענו מהם על חוויית הרכיבה והמשמעות שזה מעניק להם. המשכנו למפגש עם מנכ"ל תכנית סח"י ורכז מחוז הצפון, שיחד עם החניכים הסבירו על ההתנדבות הקבועה של החניכים בחלוקת מזון מדי שבוע.
בהמשך התקיים פאנל מרתק בנוכחות חניכים, בוגרים, אנשי ונשות צוות, הורים ואף כיבד בנוכחותו מנהל אגף הנוער באלעד. היה פאנל נוגע ומרגש מאוד. לאחר מכן התכנסנו לטקס הוקרה רב רושם והתכבדנו בברכתם של דני הירשברג מנכ"ל הרשת, בעז קולומבוס מפקח ארצי עי"ס בחמ"ד, וניתנה תעודת הוקרה לשלומית ברנסקי מנהלת תחום הטיפול על המסירות, המקצועיות וההשקעה לאורך השנים.
חברי וחברות הוועדה יצאו נפעמים ונרגשים ומלאי הערכה לנעשה בכפר.